Огляд преcи 9-15 грудня

В огляді не тільки друковані ЗМІ, а й інтернет видання. Теми передачи: # Евромайдан, революція в Україні, побиття журналістів, немає програми у опозиції, мер Житомира і його зрадники, відставка виконкому Житомира, депутат Пархомчук подала у відставку, скоро голосування недовіру міру Житомира?, інтерв'ю Стрякіна і Забродського, звіт депутата Раупова, немає судової системи в Україні, показуха прокурора Шкуро, бідна Україна, недовіра Кулику, ганьба Януковичу.
 

Огляд преcи 2-8 грудня

В огляді не тільки друковані ЗМІ, а й інтернет видання. Теми передачи:
# Евромайдан, революція в Україні, заяву Литвина, Розвадовського, Лабунской, Рижука, звіт депутата Зубко, 18 сесія облради, будівництво стадіону, Житомирський евромайдан, інтерв'ю Пухтаєвич, продаж землі в Новогуйвинську, свята в Україні.
 

Огляд преcи 18-24 листопада

В огляді не тільки друковані ЗМІ, а й інтернет видання. Теми передачи: відмова підписувати Асоціацію, Дебой "стрілочник"?, Ткаченко проти Моїсеєва, Сухамлін і тендери, "титанову питання", 17 сесія облради, 27 сесія міськради, кристалізації Житомирських чорноземів, Овруч і партизани, ЖТТУ банкрутують, Рижук та кугутская позиція, їдальня Башмакова, хабарник з Володар-Волинського, куликів і його "справи".
 

Огляд преcи 25-30 листопада

В огляді не тільки друковані ЗМІ, а й інтернет видання. Теми передачи: відмова підписувати Асоціацію, Житомир і Евромайдан, побили депутата Зубка, побили журналіста Влада Пучич, як будують стадіон у Житомирі, інтерв'ю Янущевіча і Романюк, референдум по Євросоюзу, як голосує Розвадовський, ремонт Бердичівської траси, "Ганьба міру Дебою", - кричали люди.
 

Огляд преcи 11-17 листопада

В огляді не тільки друковані ЗМІ, а й інтернет видання. Теми передачи: відставка прокурорів Житомирщини, Рижука знову знімають, передвиборчі обіцянки депутата Зубка, народ скаржиться, гітлерівський хрест, партія влади розкололася, інтерв'ю депутатів міськради.