Держгеокадастр та АТОшнікі в Житомирській області підписали меморандум

Держгеокадастр та АТОшнікі в Житомирській області підписали меморандум

 

Держгеокадастр та громадські об’єднання учасників АТО в Житомирській області підписали меморандум про співпрацю.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та громадські організації учасників АТО та ветеранів у Житомирській області уклали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Його мета – забезпечення ефективної співпраці та консолідації зусиль щодо забезпечення військовослужбовців Житомирщини земельними ділянками. Підписання документа відбулося 18 квітня у Києві в конференц-залі Держгеокадастру. Усвідомлюючи спільну відповідальність за стан справ у забезпеченні учасників антитерористичної операції земельними ділянками, сторони домовилися вести конструктивний діалог та сприяти максимальній прозорості процесу відведення земель, розгляду та подання документів. Підписанти зобов’язалися обопільно проводити моніторинг виконання вимог законодавства про статус ветеранів та їх соціальний захист. Представники громадських організацій учасників АТО та землевпорядники регулярно проводитимуть консультації з проблемних питань. Пошук спільних рішень дозволить виключити виникнення конфліктних ситуацій у забезпеченні військових земельними ділянками.

В Держгеокадастрі зазначають, що першими діями на виконання положень меморандуму стала домовленість про оперативний розгляд заяв учасників АТО на отримання земельних ділянок, стабілізацію роботи головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та проведення відкритого конкурсу на посаду керівника землевпорядної служби регіону.

Також у відомстві називають підписантів – «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «СХІД», «Житомирська обласна спілка учасників та ветеранів АТО», Громадська організація «Атошник», «Житомирська обласна спілка правоохоронців учасників АТО «Порядок», Житомирська обласна спілка ветеранів афганської війни, «Бойове братство Житомирщини», Громадське об’єднання «Бойове братерство ветеранів АТО».

Video sait

 

Відео : https://www.youtube.com/watch?v=NG84BYUJUrg

 

IMG 0327

IMG 0349

IMG 0356

IMG 0363

IMG 0364

IMG 0365

IMG 0366

IMG 0367

IMG 0368

IMG 0369

IMG 0375

 

Комментарии:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Кто на сайте

Сейчас 178 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Последние комментарии: