Міжнародний день театру-2016 в Житомирі

Міжнародний день театру-2016 в Житомирі

 

Міжнародний день театру в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги 27 березня 2016 року.

Щороку 27 березня відзначається Міжнародний день театру. Як би не було важко, театр завжди намагався надихнути людей і вселити в них жагу до життя. Неспроста кажуть, що після Другої світової війни економіку Америки підняло саме мистецтво. Театральна творчість має здатність давати надію там, де вже політики безсилі.

Тому особливо приємно було бачити в залі наших друзів, які прийшли привітати акторів з Днем театру. Перед початком концерту на сцену піднялися ті, хто багато років свого життя віддали служінню в театрі, ті кого по справедливості можна назвати корифеями нашого театру. Оплески і залу і зі сцени були вдячністю за їх талант і самовіддачу.

Пропонуємо подивитися фотозвіт зі святкування Дня театру в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги 27 березня 2016 року, а також відео фінального виходу акторів після концерту.

Фото:  http://zt-teatr.com/albums/mizhnarodnij-den-teatru-2016/

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=U_36qklUskU

Відомості з Вікіпедії:

Всесвітній день театру (англ. World Theatre Day) - інтернаціональне професійне свято всіх працівників театру, що відзначається по всій планеті щорічно 27 березня. Цей міжнародний день традиційно проходить під єдиним девізом: «Театр як засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами».

«Всесвітній день театру» встановлено в 1961 році за ініціативою делегатів IX конгресу Міжнародного інституту театру (МІТ) (фр. Institut international du théâtre) при ЮНЕСКО (заснований в Празі (Чехословаччина) в 1948 році).
 
«День театру» - професійне свято працівників театру: акторів, театральних режисерів-постановників, продюсерів, світлотехніків, звукоінженерів, монтувальників декорацій і навіть білетера і гардеробників - бо, як ще 23 січня 1933 року, в своєму листі до цеху гардеробників МХАТ, писав великий театральний режисер і викладач акторської майстерності Костянтин Сергійович Станіславський: «... вистава починається з моменту входу в будівлю театру. Ви перші зустрічаєте глядачів ... ». Ця цитата, з часом трансформувалася в крилату фразу: «Театр починається з вішалки», яка має на увазі наступне: в театральному цеху немає другорядних ролей і професій.

Для любителів театрального мистецтва «День театру» також є справжнім святом, адже до цього дня приурочені різноманітні урочисті заходи в «храмах культури», різні театральні фестивалі, а деякі театри намагаються до цього дня дати прем'єри нових вистав.

«День театру» не є неробочим днем, якщо, в залежності від року, не потрапляє на вихідний день.

IMG 0085

IMG 0093

IMG 0240

IMG 0409

IMG 0413

IMG 0415

IMG 0451

IMG 0466

IMG 0469

IMG 0470

 

Комментарии:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Кто на сайте

Сейчас 130 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Последние комментарии: