ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ІНСТИТУЦІЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ІНСТИТУЦІЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Згідно указу Президента України №68/2016 « Про сприяння розвитку громадського суспільства в Україні та пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України»

від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» є рекомендаційним для органів місцевого самоврядування, та з урахуванням Національної Стратегія « Сприяння розвитку громадського суспільства в Україні» Затверджено Указом Президента України від 26 лютого 2016 року №68/2016, створення Громадської Ради при Обласній Раді Житомирської області є реалізацією плану розвитку громадських інституцій та горизонтальної комунікації між представниками активу області і депутатами.


Громадська рада при Житомирській обласній раді передусім покликана стати майданчиком для ведення прагматичного та професійного системного діалогу між владою та громадою, врахування громадської думки під час взаєморозуміння між владою та громадою,, мінімізувати конфлікти та створити умови для широкого суспільного консенсусу в ухваленні рішень.


Громадська рада мала б здійснювати контроль та антикорупційну експертизу проектів рішень, що їх виносять на розгляд сесії. Фактично, громадські активісти хочуть отримати доступ до важливих документів у області на стадії їхньої підготовки. Мати право висловити свою думку. Щоб на неї зважали, а не бити на сполох уже постфактум, вимагаючи скасувати ті чи інші рішення. Створення громадської ради дасть змогу створити комісії, які вестимуть контроль та моніторинг на предмет законності тих чи інших рішень.
На даний час створена ініціативна група (як базова для робочої групи) з представників наступних організацій, за підтримкою депутатів обласної ради Чернявський П.П., Науменко В.О.Рибак Н.І., Маланюк О.З. та інші


Аналізуючи досвід та помилки вже існуючих громадських інституцій при державних установах, до складу Громадських та Координаційних Рад, увійшли організації котрі будують свою роботу тільки в м. Житомир та Житомирському районі - одразу буде закладений принцип – «Одна самодостатня організація від району та міста обласного значення».
Просимо Вас максимально сприяти побудові Громадської Ради про Обласній Раді Житомирської області


Заяви від організацій приймаються на e-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та за телефоном 0679161036 0681383925


Останній день прийому 6.04.2016 року.
Про засідання робочої групи буде повідомлено.
Офіційне повідомлення в друкованих виданнях ЗМІ 16.03.2016 року.
Керівництву Житомирського Обласній Ради Повідомлено 3.03.2016 року та передані протоколи і відповідні документи.

Комментарии:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Кто на сайте

Сейчас один гость и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Последние комментарии: