Благодійний концерт Народної артистки України Нині Матвієнко

0050Благодійний концерт за участю співачки організовано Житомирською міською дитячою громадською організацією «Все робимо самі», метою котрої є соціальна та культурно-розвиваюча робота з дітьми віком від 6 до 18 років. Вже 10 років Організація опікується дітьми Житомирщини.

За цей час проведено 220 (двісті двадцять) благодійних заходів, надано гуманітарну допомогу більше ніж 4000 (чотирьом тисячам) сімей та матеріальну 200 (двомстам) сім’ям. Організацією проведено близько 5000 (п’яти тисяч) тренінгів в школах Житомирщини з соціально-значущих тем. Саме за таку вкрай важливу і ефективну соціальну роботу Житомирську міську дитячу громадську організацію «Все робимо самі» у 2010 році було відзначено Національним званням «Благодійник Року». В продовження традицій благодійності, з метою привернення уваги суспільства до проблем дітей із особливими потребами і організовано цей концерт. Усі зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані саме на допомогу  дітям із особливими потребами.

{jathumbnail off images="images/10_13/0050.JPG"}

0050

Участь Ніни Матвієнко у заході – зовсім не випадкова. Ніна Митрофанівна постійно приймає участь у благодійних заходах, що відбуваються по всій Україні, пропагуючи своєю творчістю найголовніші людські чесноти – чуйність, доброзичливість, людяність. Крім того вона вже не вперше співпрацює з Житомирською міською громадською організацією «Все робимо самі». Нагадаємо, що у лютому цього року Ніна Матвієнко стала учасницею заходу на підтримку телепроекту «Твій час», що пройшов у залі Богунської райради. Та й сам Житомирський край – рідний край для співачки, котрому присвячена велика кількість пісень у її виконанні. Тож не дивно, що у вересні Ніна Матвієнко вже гостювала в Житомирі. Вона вручала нагороду «Гордість міста» та виступала на святковому концерті у рамках відзначення Дня міста у житомирському драматичному театрі.

Перед концертом о 17.00 у малому залі житомирської ТРК відбудеться пресс-конференція за участю організаторів, учасників, ведучих благодійного концерту:
•    Анатолій Шекель – Виконавчий директор Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі»;
•    Ніна Матвієнко - Народна артистка України, Герой України;
•    Максим Новицький – гість концерту, співак, шоумен, поет, композитор, фіналіст проекту Ф.Кіркорова «Шоу №1»;
•    Анна Суворова – ведуча концерту, співачка, телеведуча, обличчя телеканалу OTV;
•    Андрій Дрофа – ведучий концерту, теле та радіоведучий, автор проекту «КультКонтроль», ведучий «Радіо Мелодія» та «Стильне радiо «Перець FM».

Концерт розпочнеться о 19.00 виступом гостя– співака, шоумена, поета, композитора – Максима Новицького, що нещодавно повернувся до України після перемоги у міжнародному конкурсі в Японії Nodo Jiman The World 2013. 5 жовтня телеканал NTV оголосив його кращим іноземним артистом року, який співає японською мовою. Фіналіст європейського пісенного конкурсу «Євробачення-2013» та півфіналіст «Євробачення-2011» національного відбору, фіналіст масштабного проекту Ф.Кіркорова - «Шоу №1» - заспіває свої найкращі пісні.

Ніна Матвієнко заспіває пісні, що сповнені народної глибини та мудрості, любові до свого рідного краю та людей, що знаходяться поруч. Саме народна пісня у виконанні Ніни Матвієнко здатна дістатись до сердець кожного гостя концерту, і запалити той найцінніший вогник душевного тепла, котрий зображено на емблемі Організації «Все робимо самі».

Жити та творити з відкритим серцем до людей – ось до чого закликають кожного організатори та учасники заходу.

Крім концерту, під час заходу проводиться благодійна виставка-продаж творів  прикладного мистецтва, що створені руками дітей з особливими потребами та професійними майстрами Житомира. Кожен бажаючий має змогу придбати ці вироби, зробивши таким чином свій благодійний внесок з метою підтримати дітей.

По закінченню заходу Ніна Матвієнко разом із Максимом Новицьким проведуть автограф-сесію. Кожен гість заходу матиме змогу отримати на довгу і теплу згадку підпис учасників концерту.

Підчас заходу серед гостей концерту які придбали благодійні запрошення буде проведено серію розіграшів подарунків від партнерів заходу – косметичних сервісних центрів Oriflame (Житомир, вул. Велика Бердичівська, 25), TianDe (Житомир, вул. Московська, 23) та квитків на найближчі концерти Анні Лорак!

Підчас прес-конференції та концерту відбуватиметься відеозйомка та інтернет-відео-трансляція, що доступна для перегляду он-лайн на сайті INZT.TV.

Усі подробиці заходу доступні за посиланням: - http://vk.com/club58683694.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Партнери Заходу та проекту:
Партнери Заходу:
1. АртПромоТРЕСТ (http://vk.com/club15941916)
2. Geometria.ru (http://geometria.ru/zhz/)
3. Житомирька ТРК (http://tvradiozt.com.ua/)
4. Сервісний центр Oriflame (Житомир, вул. Велика Бердичівська, 25)
5. Сервісний центр TianDe (Житомир, вул. Московська, 23)
6. INZT.TV (http://inzt.net, http://inzt.tv)
6. REC (http://rec.ua/)
8. HD-studio (http://vk.com/hd_studio_com_ua)

Комментарии:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Кто на сайте

Сейчас 115 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте