Медикам пообіцяли виплатити заборгованість по зарплаті за вересень з міського бюджету

Місто має виділити 13,87 мільйона гривень на аванс та зарплату медикам за вересень. 

У Житомирі медикам з міського бюджету   виплатять гроші , які  їм заборгувала держава за вересень. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської міської ради. Як зазначається у повідомленні, місто має виділити 13,87 мільйона гривень на аванс та зарплату медикам за вересень місяць.  Для цього 26 вересня у Житомирі проведуть позачергову сесію міськради. Про це сьогодні повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин на зустрічі з медпрацівниками у міській раді. «Місто не залишить житомирських медиків без зарплати. Наші медпрацівники стали заручниками ситуації, у яку їх втягнула держава. Сьогодні ми будемо вирішувати звідки зняти гроші на аванс та зарплату медпрацівникам», - сказав  Сухомлин.

Медпрацівники готові разом з міською владою їхати до Кабміну та «вибивати» зароблену зарплату. «Я завжди підтримаю у цьому наших медиків. Минулого року я вже їздив до столиці з нашими освітянами і нам вдалося вирішити аналогічну ситуацію з боргуванням зарплат. Нам потрібно об’єднати зусилля, щоб відстояти законні права», - наголосив міський голова. Нагадаємо, що дефіцит по заробітній платі яку має виплатити держава житомирським медикам до кінця року складає 63 мільйони гривень.

За матеріалами УНІАН: https://economics.unian.ua/finance/2150454-u-jitomiri-medikam-z-miskogo-byudjetu-viplatyat-groshi-yaki-jim-zaborguvala-derjava-za-veresen-mer-mista.html

Комментарии:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Кто на сайте

Сейчас 44 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте